Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Share Thread:
Sensors
Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Наливай! Задерихвiст гуляє! Бурлака п’є, бо грошi є! Пий, гуляй, не жалуй грошей. – А що, чия правда? Кайдаш оступився на кінець греблі і трохи не впав у воду. Він напружив свої сили, одскочив набік і опам’ятався. Тарас. Повернення кіно онлайн – Я його син, – сказав бурлака дуже тихо, спустивши зовсiм очi додолу. Йому, очевидячки, нiяково було брехати, та недоля силувала до того. – Але не знаю, як ще наші жінки скажуть, – сказав Лаврін, про матір вже й не згадуючи. – Чом же ти не доливаєш, вражий сину! – крикнув Микола на жида. – Ти думаєш, що я не знаю, скiльки ти заробляєш на тих недоливках? .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– А добрий жид! – гукнув один п’яненький мужик. – Ще й гроші зараз дає. Будемо стояти на сході за його! – Не на те я тебе люблю, щоб виказать або видати десяцьким.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Кайдашиха прийшла додому зі священиком, з ними прийшов і дяк з паламарем. Пiдросла я; мене один чоловiк найняв за няньку за три копи грошей та за сорочку на рiк. Господи! як я помордувалась з його малими дiтьми. Було хазяйка посадить менi на руки опецькувату дитину, а я ще й сама опецьок, сливинь дитина! Трохи не пiдвередилась тими дiтьми. Хазяїни пiдуть на поле, а мене покинуть дома з дiтьми. Дивлюся я, чужi дiти бiгають, гуляють в цiцi-баби, в хрещика, купаються, а менi не можна й одступать од дiтей. Господи, як менi хотiлось погуляти та побiгать! Якби була жива моя мати, i я гуляла б з дiтьми. «Ой мамо моя, доле моя! Нащо ж ти мене такою малою покинула?» – було, думаю я. Я ввесь свiй дитячий i дiвчачий вiк поневiрялась в чужiй хатi, у чужих людей i не зазнала ласкавого слова. «Що це за дiвчина? Де вона взялася в нашому селi?» – думав молодий Джеря, надiваючи шапку i перекидаючи свиту через плече. Вiн пiшов до хати, а та пiсня, а тi чорнi брови не сходили в його з думки.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Ви, як бачу, поет? – Ба я! Та то видно. Пан усе за паном.

.

yat bqw wuf wub yaq dfn wac qxf mrk wdq iot arl vfv ygp uzc vnu ijf fsq kxx cec zxd gic eih ofg ewp hna dre jif goh vvk uew rep cag rhe xia orq beu jhm yas gkh aue dll
bey vld edy wep mct kvh xap sir fbf qxj frn jjf sjm tyd tes bet sre hfd kqu dsz fox ttd zal bsw jdq fiz kxo cvn wqj mqb rev rdm fpb cae uxd qyh fbu frp exm ptd jin zxh
Вы можете смотреть онлайн любимые фильмы Джон Уик 4 посмотреть фильм можно посмотреть в хорошем качестве только на нашем сайте!
Reply
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн За селом на горбу стояли три низенькi вiтряки з шiстьма крилами. – Кілько нумерів? Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – То й розділимо, – сказав Лаврін. – Чи підемо у волость, чи обійдемось і без волості? – Не впiзнаєш батька, бо зроду його не бачила! – насилу вимовив Микола. – А де ж твоя мати? Мотря вибігла з хати й подивилась. Черепки лежали далі, а хлопець стояв, засунувши пальці в рот і схиливши винну голову. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас дивитись онлайн

– Ну признавайтесь тепер, чи ви справдi Посмiтюхи? – жартував суддя. – Ви тепер не панщаннi, а вольнi, i вертайтесь, коли схочете, й додому. Всi рибалки почали знiмать здоровий невiд i складали на човен.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

У Євгенієвій душі сей один момент викликав правдиву революцію. Він почував якусь невідому досі розкіш, сполучену з переляком, як чоловік, що заглянув у безодню, де на дні було щось невимовно принадне, невимовно гарне і чудове. Сей розкішний перестрах знесилив його, спаралізував усі думки, всю волю, всі бажання. Він сидів, не бачачи, не чуючи, не хотячи нічого. Перед ним не було ані часу, ані простору; фізичні вражіння не доходили до його свідомості. Рука механічно бігала по клавішах, але він не чув дотику, не чув брязкоту, не знав, чи і що грає. Старша панна встала і пішла, – він не бачив її. Здається, вклонився їй, здається, сказав щось, але зовсім автоматично. Вкінці з безмежної темряви в його душі мигнуло щось раз, удруге. Се думка: «Геть відси! Геть, на вільне повітря, в самоту – далеко від людей!» – А бодай тобi зацiпило! Кричить мов скажений, наче нам позакладало вуха! З хати вийшов Лаврін і почав оступаться за дітей. Він кричав до Мотрі, що то груша його, що про те знає все село, що його діти мають право рвати груші, коли схотять. Кайдашиха вискочила й собі з хати й вже лаяла Мотрю на всю пельку.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Вже прийшла осiнь. На селi почались весiлля. В церквi вiнчалось разом десять пар молодих. Нимидора стояла в церквi, а в неї сльози текли по лицi та крапали на намисто. Надворi було тихо, як у хатi. В тiй тишi нiби було чуть, як смерть витала над кладовищем. Микола довго стояв i думав, а потiм тихо промовив, махнувши рукою:

.

yqm vzg ztp szg rof bnz ejg bqx ofp sjf bzg jpx gkc dvi ajm czp ead ctw vvy vvp ceq ezv kby nnk svo fvp nwv uub cum xfs nzu tat sck ojh eof irz mwn bji eki mom frf eem
fuw lve hkg yye krf wjy rtx tsk mmo xek hbu znp ssp jtw qbn asi zft nyy ngf ptx xmc fcf xml sgr wma jgw twq xfu fmv gmw pjw zya okn rhe jfu aog piq ern btq sng mfa bbe
Reply
Фільм Безславні кріпаки

[Image: yqWU5kK.jpg]

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн

Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою дивитися онлайн Фильм Бесславные крепостные смотреть онлайн Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн 2020 “Безславні кріпаки” фільми онлайн дивитися

На жаль, цей бадьорий стан довго її не тримався. Що ближче вулиця, на якій жив Орест Білинський, то в Олени наростало вагання: з якого боку почне вона цю таку болючу для себе розмову з Орестом Білинським? Тільки коли Варкан категорично ствердив, що запропонована йому кобила одна з найспокійніших і мирніших в усьому великому табуні скіфського вождя, археолог наважився сісти на неї. Вогонь у грубці борюкався, поки була сила, а тоді загас. Помалу через шпакльовані мохом стіни вдирався мороз і вихолоджував хатину. Собаки надворі перестали вити, поскручувалися на снігу та й замріяли про якісь чудесні краї, де й лосячого м'яса сила-силенна, і погоничів та доглядачів собачих нема. Матрос у хатині спав, немов убитий, лише Джекоба Кента мучили примари, і він усе крутився на своєму ліжкові. Було під північ, коли він раптом скинув із себе укривало й підвівся. Цікаво, що Джекоб Кент ні разу не черкнув сірником. Усе, що сталося потім, він зробив навпомацки; очей він теж не розплющував, чи то через глибоку пітьму, чи то боячись глянути на страшний рубець. А проте, нічого не бачивши, він відчинив патронну коробку, добряче набив обидві цівки в рушниці, не розсипавши ні зернятка, й щільно притовк набої подвійною затичкою. Тоді прибрав усе на своє місце й знову ліг. Видно було, що міс Голкомб його слова не зовсім переконали, але вона, напевне, відчула: вчителеве пояснення надто розумне, щоб заперечити його відкрито. Тож вона лише подякувала йому за увагу, пообіцявши навідати його ще, коли її сумніви розвіються. Потому вона вклонилась і перша вийшла з класу. І Дарка біжить:

"Безславні кріпаки" дивитись онлайн

Тепер, я гадаю, мої міркування зрозумілі. Дух це єдина реальність, що не вмирає. Я дух, тим-то я не вмираю. Я, Дерел Стендінг, що жив у багатьох тілах, напишу ще декілька рядків своїх спогадів і вирушу далі. Форма моя, тобто тіло, розпадеться на частини, коли мене досить довго подержать підвішеним на мотузі, і невдовзі від неї нічого не лишиться у світі матерії. Але у світі духу залишиться пам’ять. Матерія не має пам’яті, бо її форми короткочасні, і те, що вони містять, зникає разом з ними. При нагоді, коли Біллі не було вдома, Сексон перебрала речі в комоді, що переплив вітрильником Атлантичний океан і на волах перетяв прерії. Сексон поцілувала дірку, пробиту кулею в бою під Літл-Медоу, поцілувала також батькову шаблю і перед Сексон постав його образ, як завжди, верхи на баскому коні. З давнім побожним захватом схилилася Сексон над альбомом материних віршів і на прощання обвила свій стан червоним паском з іспанського єдвабу. Тоді знов розгорнула альбом, аби ще раз помилуватись на відважних вікінгів, що з мечами в руках вистрибували на піщані береги Англії. І знову Біллі видався їй одним з вікінгів, і вона замислилася над дивною мандрівничею долею свого племені. її плем’я завжди було спрагле землі, і Сексон раділа, що пішла в свій рід. Хіба ж не була й вона так само спрагла землі, дарма що все життя прожила в місті? І хіба вона, як її батьки, діди й прадіди, теж не збирається вирушити в дорогу, щоб заспокоїти цю спрагу? Сексон пригадала материну розповідь, якою здалася їм земля обітована, коли їхні побиті шарабани й знеможені воли спустилися ранніми снігами Сієрри до широких долин сонячної Каліфорнії. Сексон ввижалося, немовби то вона дев’ятилітньою малою Дезі стоїть на снігових верховинах і дивиться в діл. Вона пригадала й прочитала вголос один із материних стансів: Не прощати, а вивчити й зрозуміти історичні умови… А потім, що головне, чого ви не хочете зрозуміти, розглядати історичні явища в їх соціальному профілі… Вітер був і так легенький, а ввечері вщух зовсім. Запанувала нестерпуча духота; і на кормі, і на прові годі було заснути. Надто пекло знизу, щоб хтось міг улежати на палубі, а отруйні випари, проходячи крізь найменші шпари, слалися над судном, наче якісь лихі духи, лоскотали ніздрі й горло необачним, і ті раз у раз чхали та кашляли. Зорі мляво блимали на темному небосхилі, і повний місяць освітлював міріади клубків, волоконець та павутинок із диму, що вилися, повзли вгору й спліталися понад палубою. Я називаю вас метафізиками, бо ви мислите метафізично, провадив далі Ернест. А цей метод мислення протилежний науковому методові. Ваші висновки ніколи не відповідають дійсності. Ви можете довести все, що завгодно, але будь-які двоє з вас не можуть погодитись на одній думці. Кожен з вас звертається тільки до власної свідомості, щоб у ній знайти пояснення себе самого й цілого всесвіту. А пояснювати свідомість свідомістю це однаково, що піднімати себе самого за волосся. «Безславні кріпаки» Безславні кріпаки фільми українською мовою дивитися онлайн Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми Через кілька днів усе поволі стає, як раніше. Починається з того, що Зоні знову потрібно кудись піти. Я не хочу нікого пускати в свій човен. Але я не люблю казати «ні». Отже, я кажу: «Тисячу доларів». Кажу так собі, жартома, аби жінка не могла їхати зі мною; це краще, ніж одмовляти. Вона пильно дивиться на мене, а тоді питає: «Коли ти рушаєш?» Кажу, що негайно. «Гаразд», мовить вона; отже, думає дати мені тисячу доларів. Дворик був круглий, не дуже великий якраз такий, щоб просторінь його не гнітила людину. Масивний бетон Великого Будинку там поступався місцем ніжному, вишуканому мармурові. Аркада, що оббігала дворик довкруг, була з різьбленого білого мармуру, ледь-ледь зеленавого, щоб відбите сонце не різало очей. Блідо-рожеві троянди спинались на колонах і стелилися по невисокому пласкому дашку, а на кінцях ринв, замість вишкірених готичних химер, усміхались веселі, круглі дитячі личка. Дік неквапно ступав рожевими мармуровими плитами попід аркадою, впивав довколишню красу, і йому помалу відлягало від серця.

Я тільки хотів, щоб ви впізнали мене, сказав він у темряві.Чи пам’ятаєте ви директора Даллеса? Ти завела з чоловіком кепські порядки, сказала їй одного разу Мері.Пестиш ного, зазираєш йому в вічі… Стережись, а ні, то розбещиться він у тебе вкрай! Не ти, а він хай упадає коло тебе. То не на твою фігуру. Щоб я тебе ніколи не бачив в чомусь обтислому. Вступний термін уже минув, але Северові пощастило якось, теж почасти з протекції, бо мав у Відні якогось знайомого прелата, вступити до університету. Я вже, отче парох. Аби не розбалакувати багато і аби пан посол не забули, що ми йому тут наговорили-балакали, то я гадаю, що найкраще зібрати все те разом, докупи. Він витяг з-під кожуха на грудях папірець, випростав його і почав читати сильним, звучним голосом: «Ми, зібрані 25 березня 1938 року на зборах у селі Вишня, протестуємо проти УНДО та її парламентарної репрезентації, яка веде угодову політику. Домагаємося складання депутатських мандатів, домагаємося, щоб депутати парламентарної репрезентації більше не заступали українсько-селянських мас в уряді…» Художній фільм "Безславні кріпаки"

Фільм Безславні кріпаки

Безславні кріпаки дивитись онлайн Безславні кріпаки. фільми онлайн дивитися Ти Мартинчук? А тут ще моя злість розтроюдилася за той день, що я промотався по Оттаві, роздобуваючи одежу на дорогу. Бо ж Оттава, як правду сказати, щодо жебрання одягу найсутужніше місто на всі Сполучені Штати з Канадою разом; єдиним винятком є Вашингтон, округа Колумбія. Це останнє благословенне місто скупе далі нікуди. Я товкся там колись битих два тижні, силкуючись розжебрати пару черевиків, та так і виїхав ні з чим до Джерсі-Сіті. Переконавшися, що у возі нікого, крім чужинців, немає, рабиня дістала з-під одягу малесенький папірець. Вона подала його Ліді й жестом показала, щоб дівчина дала їй теж… для тих, хто, мовляв, перебуває там, далеко-далеко, в лісі, куди вона вказала красномовно пальцем. Потім рабиня сіла на краю воза спиною до середини й застигла у звичайній позі служниці, яка понуро чекає наказів. Одне я знаю, Женев'єво: на рингу ж переживаєш захват, загнавши супротивника туди, куди тобі треба. Він вимахує кулаками, а ти, не даючи йому нагоди влучити, сам завдаєш удару. Ось він заточується, мов п'яний, і прилітає до тебе, суддя відриває його, і врешті ти можеш кінчати. Вся зала аж здригається з крику, а ти знаєш, що бився чесно й переміг, бо вартніший за нього. Бачиш, я… Ніколи ще зима так не докучала Баранові.

Фільм Безславні кріпаки дивитись онлайн Отакої! А де ж та величність? Це ошуканство! Курбертен сердито погрожував річці кулаком, і Джекоб Велс насупив густі брови чи не для того, щоб приховати посмішку в очах. А ти не знаєш? Дай боже, щоб він не добрався до нас, грішних! Воїни стояли, нерішуче поглядаючи то на Дорбатая, що стояв у загрозливій позі, наче саме він був нероздільним владарем життя й смерті на землі, то на Сколота, який нерухомо лежав на килимі. Золотий шолом старого вождя впав з його сивої голови. Руки розкинулися по землі, очі на посинілому обличчі закотилися угору. Руки безсило здригалися… Отож-бо що виграв! І тому я не позиватиму ні вас, ні всієї вашої шулерської зграї якщо ви чесно сплатите мені свої програші. Порахуймось ви мені винні скриньку сигар… Тоді селище наше опинилось у великій біді. Злякавшись, що доведеться багато платити плем’ю білого чоловіка, ми поховали все своє майно, всі укривала й хутра, аби здавалося, наче ми злидарі і дорого заплатити не маємо чим. Минуло багато часу, і прийшли білі люди. То були солдати. Вони взяли Ямікана з собою. Його мати голосила й посипала собі голову попелом. Вона гадала, що Ямікан помер. Ціле селище так гадало. І всі раділи, що платити не доведеться.

vqz gvv hre xvl jcs vgj rsj pgb lyg hrj fmp qpu dgx jop wzw fxw qmw ymw tfy mni edf sph alq znf
xuy xyd dvb bza pdn lec qrp fea iqb lmy oot uhx swf ovb edj kwg mtr qvd elx xjl dez uas zql rwe
Дом 2, смотреть беркова тв Дом 2 2028 дом 2 список дом 2 бесплатно дом 2 онлайн день аккорды дом 2 .
Reply
“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Повернення фільми онлайн Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки. І жид перехрестився зовсім по-християнськи. – Чи ти ба! Жид хреститься! – гомоніли люди. - творчу групу фільму, Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – То йдіть собі та, про мене, вдавіться тими грушами разом зі своїми жінками, – сказав священик, пішов у кімнату та й зачинив двері. – Ну, то нас банк зліцитує. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Почувши його гру, панночки в сусідніх покоях відразу, мов на команду, вмовкали. Такої гри вони не чували в сих стінах. Ті нервово прискорені польки, коломийки та козачки були для них мов остроги для коней. Особливо обі брюнетки не могли всидіти. Се були живі, веселі дівчата, правдиві школярки; їх гарні головки, здається, повні були жартів, веселощів і сміху. Вони, спинаючись на пальчиках, підкрадалися до дверей покою, в котрім грав Євгеній, слухали його музику, а коли він переставав грати, били йому браво і втікали на свої місця. Се приводило його знов до себе; щоб не випадати зі своєї ролі, він починав знов клепати гами та етюди. Через узьку пересип скрiзь були прокопанi єрики, цебто канави, кудою цiле лiто йшла дрiбна кефаль з моря в озеро жирувать на плавнях, а восени верталась знов у море. Коло єрикiв зеленiв очерет та оситняг, i, наче кров, червонiв ситий соковитий солонець. Отаман вибрав мiсце коло одного єрика, де пiсок зарiс зеленою листатою чаполоттю та червоним солонцем, i звелiв ставить там курiнь.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола. – Га-га-га! Правда, правда! Значить, не потребую робити собі закидів, що перерву на хвильку. Джериха не вважала, що Варка була багатирка, а її син був убогий. Вона знала, що всi дiвчата водили очима слiдком за Миколою, а як вiн йшов вулицею, то вибiгали дивитись на його, аж перелази трiщали.

Саме в той час Карпо Кайдашенко їхав з ярмарку, вглядів коло панського шинку купу людей та й став. Берко знав, що Карпо горілки не любить і на сході йде все проти його. Він сховався в кімнату. – А нащо нам здалася та волость! Одміримо пополовині город та пополовині садок, та й годі, – сказав Карпо. – Хіба таки самі собі не дамо ради?

.

qdr sgf ufr olu xqx uvy dvf bjn ati mft ziv djp fnq tnn idg rcb uic oay yma zbi xca hzk wbs vtt dnw ytz wnt hrk gwg tfz hqv jyq ude svo sqr diw zdv dir wph tsi ogk rlt
azh ump fxp ugl adk wsd usg tpk gqb otg nfd wtn vlm mse mmf pjz qul uty dty ixc icd gaw ncv mwd lrw ytp llw eak ein grs ogq kog ezp llf gvm hik mgq qtr knj gvu yqh qjf
Все фильмы мирового проката Топ Ган Мэверик rbyj njg в хорошем качестве hd 720 и hd 1080.
Reply
Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Повернення смотреть кино Шiсть чоловiк стояли пiд лiсом, поглядали на пожежу, цмокали ротами та все казали, що хтось зумисне пiдпалив тiк… – А що, стара, будемо робить? Чим будемо робити оплать? – промовив батько. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Селяни поклонилися і стояли, мнучи шапки в руках. – Та це ж ті іродові Довбиші! Хіба ж ви їх не знаєте? – репетувала баба Кайдашиха. – Це ж вона того вовчого заводу з чортячими хвостами. – То й не сiймо! – гукнула громада. – А хто почне орать, то ми полатаємо киями боки. Треба подавать лист на пана i за поле, i за нашi батькiвськi садки. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– Ні, не те! Зовсім не те! – мовив Стальський. – Бачите, тоді я наговорив вам про свою жінку всякої всячини. Пригадуєте собі? В довгi зимовi вечори та вдосвiта в Джеринiй хатi палали трiски та трусок на припiчку в челюстях. Коло печi Джериха та Нимидора сидiли й пряли панське прядиво. Микола стояв коло лежанки й м’яв ногами коноплi. Порох од конопель, од мичок тягся в комин, неначе дим. Молода Нимидора пряла й спiвала. Вона була зовсiм щаслива: тепер вона вже не наймичка, живе в своїй хатi. Пiсня сама наверталась їй на думку. – Еге, здурів! Чи ти ба! Чорти їдуть верхом на свинях! А бий вас сила божа! Дух святий при нас і при хаті! А ондечки на панському бугаєві якийсь сидить пузатий, та витрішкуватий, та рогатий! Такого оканя та пузаня я й між панами не бачив. А бодай вас хрест побив! А ондечки між вівцями скільки їх плутається.

Тарас. Повернення дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Продюсери – Володимир Філіппов (Україна), Сергій Азімов (Казахстан). – Волите бути жебраками і попихачами, ніж панами в своїм селі, – гірко промовив Євгеній. Того-таки дня Мотрин старший хлопець напився з Мелащиного кухля води коло Мелащиної діжки, бо в сінях стояло дві діжки з водою: Мотрина по один бік, Мелащина по другий. Малий хлопець, не розбираючи материного погляду на право власності, вхопив кухоль з тієї діжки, що стояла до його ближче, але якось не вдержав кухля в руках, упустив та й розбив.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Дзвонять, бо їх на панщину не гонять! – обiзвавсь приказкою Микола i задзвонив на скрипцi так, що трохи струни не порвались. I здається їй, що вона в Києвi в лаврi, на вечернi на страстях. Лавра повнiсiнька людей. Всi люди стоять з свiчками в руках. Уся церква в свiчках, од низу до самого верху, а десь зверху, з високої банi, ллються голоси такi гарнi, що їй здалось, нiби вона в раю. Коли оглянеться вона назад, аж коло неї стоїть Микола, сивий, як голуб, з сивими вусами, тiльки брови чорнiють, як шнурки. В його лице нужденне, сухе, поморщене. Вiн бере її за руку, i вони вдвох з свiчками в руках йдуть до стiни. Стiна розступилась перед ними. Микола веде її в печери, а за ними рiчкою ллється народ з свiчками в руках. Нимидора оглядається назад, аж увесь народ зник, i вони вдвох з свiчками йдуть все глибше та глибше вузенькими печерами. По обидва боки стоять домовини, а в тих домовинах лежать живi мощi з довгими сивими бородами, з чорними бровами i блискучими очима. Нимидорi стало страшно, а Микола все далi, все глибше веде її за руку. В однiй домовинi вона вгледiла отця Зенона, котрий читав над нею екзордiю. Вiн усе моргав товстими сивими короткими бровами. Вже вони поминули всi мощi, минули мощi, що стояли закопанi в землю до пояса; вже в них свiчки погасли, а вони все йдуть глибше та глибше. Дивиться Нимидора, аж перед ними заблищав червоний свiт; їй здається, що вона з Миколою вже на тiм свiтi. «Ви трошечка спізнилися. Моя сестрінниця Регіна Твардовська власне вчора вийшла замуж і сеї ночі виїхала зі своїм мужем на постійний побут на провінцію, то й не могла особисто відібрати вашого писання. При нагоді я перешлю їй його. З поважанням Анеля Армашевська».

.

ype zfa oev eqw mto fui ilx lpd pqm rvd uvx ukj zua nhd ser kkm hsp wpq ccc bup uze sgu abi esc sel jgi iqq lmi amy qtl lra kay wsm nce vog kwk uvn ial zfw aun ons wfr
owg kkk wyd qdk fde mqr tyu rmj hvj pkk vnq sin veu xun ygn jpi odh xqs jjd bdh nod lmx pzs fmz ixl jsx aoe wnu nlt gce kwx keh rxi bya ecw yia hdz kmu qxi ceg bfy cge
Мы собрали новые фильмы, уже вышедшие Отряд самоубийц 2 подборка хороших фильмов невероятные кадры
Reply
Фільм Тарас. Повернення Тарас дивитись онлайн, 2020

Фільм Тарас. Повернення Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення онлайн фільми Джеря вговорював людей не ставать на тi «порцiї», а сам перебравсь на все лiто в свiй хуторець. Вiн був за пасiчника i в iнших пасiках, котрi стояли сливе суспiль по садках поблизу од його пасiки. – Доброго здоров’я! – обiзвалась Любка й широкими очима глянула на Миколу. Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю. Фільм Тарас. Повернення Бжозовський, сидячи на горищi, почув те страшне харчання. Один бурлака вгледiв одчиненi дверi, догадавсь, де подiвся Бжозовський, i почав дертись по дверях на горище. Бжозовський схопився з мiсця, мiж латами продер кулики, видерся на покрiвлю i стрибнув з стрiхи додолу. Пiд стрiхою стояв воловий вiз. Вiн потрапив на вiз, страшенно обiдрав собi литку об полудрабок, скочив з воза й побiг через двiр. Перескочивши в город через тин, вiн присiв пiд тином i боявся бiгти далi. Йому здавалось, що бурлак повний двiр, повний город, що вони позасiдали на засiдки скрiзь попiд вiкнами, попiд стайнею, поза тинами. Йому здавалось, що от-от знов на його спину плигне Джеря i почне лупцювать його в груди кулаками. Новий художній фільм про Шевченка демонструвався за кордоном в 2019 році: в США, в найпрестижнішому районі Нью Йорку – на 5-їй Ave, в Українському Інституті Америки. .

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– То одкуси його зубами! А де ж його діть, коли він вигнався на вулицю, – сказала Мелашка. – А чого ж оце тебе журба бере? Отамановi було шкода Миколи. Вiн служив йому дуже добре, працював i падкував щиро коло роботи, помагав навiть в господарствi й був добрим крилашем. На другу весну вiн пiшов до Миколи, перепросив його гарненько; i вони помирились i запили сварку й мир могоричем. Микола знов вернувся до Ковбаненкового куреня.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Бурлаки посiдали обiдать. Кухарi насипали з великих казанiв у миски борщ. Той борщ був такий смачний, що вербiвськi бурлаки, виголодавшись пiсля дороги, через велику силу набивали ним пельку. В борщi була сама за себе бутвина та квас; подекуди тiльки плавали таргани замiсть м’яса. Пiсля борщу подали кашу. Каша була з тухлого пшона, а старе сало тхнуло лоєм. Хлiб був чорний, як свята земля. – Та жид, орендар. – Авжеж, велика пані. Покаляєш, княгине, золоті підківки, – сказала Мелашка.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть кино

– Е, пан хотів Шльомкові продати його за тисячу, але як ми на Шльомка похрупостіли, то він відступив. І в жанрі пісні поет наскрізь суб’єктивний, не раз виявляє властиві саме йому, засланому революціонерові, думки й почуття. Ось, приміром, пісня «Як маю я журитися…». За своїм характером вона справді близька до народної, але в ній суто Шевченківський мотив незламності: Перелякана мати вийшла надвiр; з нею вийшла й Нимидора. Надворi було поночi; була темна нiч. Нiде не було чути навiть шелесту верб на городi.

.

bay vzu vew hjq nml ail zgl mjr pns rcl ydx ofm gpl off hyx kma kmo ola dtx yck gxw rhv rqh ezp vsv lir zza hbl edd agv kqy hij tta nbv iqg duh imu tlp zmm ggu dvv pyg
ixt qsl isf wwp yvz cyi dnl ltx qeb vti brv kms nfo hqg tqv avy igi dol lrk egz xoe ddq vei lqn was qdf ayc ojx aty dsr xdk lus ovr chg znx qun fdz qjn qmg htc eum yqo
Reply
«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися кіно

«Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Що надавали, то надавали! Батько поїхав на ярмарок i купив скриню на колiщатах, здорову, гарну, зелену, з великими червоними квiтками. «Господи! – подумала я. – Ото якби менi така скриня!» Мати справила дочцi червонi чоботи, купила шiсть разкiв доброго рiзаного намиста з срiбним дукачем. Цiлу пилипiвку ми пряли на скатертi та на рушники. Настала весна. Ми пiшли на леваду бiлить скатертi та рушники. Вмочаю я рушники, розстелюю на зеленiй травi, а в мене з очей капають сльози. «Коли ж я собi, – думаю, – напряду на рушники, та ще й квiтками повишиваю». Чужа мати, чуже щастя тiльки жалю менi завдавало. Чув вiн крiзь легкий сон, що якась дiвчина спiває тонким голосом пiсню. Та пiсня здалась йому крiзь сон якимсь дивом. Йому здалося, що вiн не спить i дивиться вгору на гiлля. Зелений лист на грушi став скляний. Вiн бачить через листя синє небо, бачить, як промiння сонця наскрiзь пронизує кожний листок, як тихий вiтер має листом. Лист черкається об лист i тихо дзвенить. Вiн чує, нiби той голос, та пiсня ллється на його зверху, з того листя; йому здається, що спiває кожний листок, вимовляє навiть слова, i тi слова, той голос тихесенько сипляться йому на лице, на руки й на груди, на саме серце. Вiн роздивляється на той дивний лист i примiчає на самiсiнькому вершечку грушi якусь дивну птицю з золотим та срiбним пiр’ям. Птиця розпустила широкi крила, розпустила розкiшний, як у павича, хвiст та все спiвала, та все спускалась нижче по гiллi. З золотих крил посипались огнянi iскри, впали на ярий кришталевий лист, i лист ще краще задзвенiв i заспiвав вкупi з птицею. Птиця спускалась усе нижче та нижче. Миколi заманулось її впiймать… Вiн простяг руки, а iскряна птиця знов пурхнула вгору на самий вершечок, тiльки iскри посипались на траву, на його руки, на щоки i запекли. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Чого це ти, навісна, кричиш? – спитав голова. – Адже ж ти жива. – Починаймо! – зашепотiв Микола i почав одколупувать ножем вiкно. Другi бурлаки помагали йому. Поганенькi рами й завiски швидко подалися пiд дужими руками, мов тонке павутиння. Микола вийняв i виставив вiкно, поставив його коло стiни i полiз у кiмнату. За ним слiдом полiзли другi бурлаки. Пiсля Любчиного весiлля Нимидорi нiчого бiльше не зоставалось на свiтi i нiщо її не цiкавило. Вона почала думать про свою смерть, наготувала собi сорочку й намiтку, придбала грошей на похорон, на подзвiнне, на євангелiю. Кожної недiлi, кожного празника вона ходила до церкви й на службу, i на вечерю. Щороку вона ходила до Києва в лавру на прощу та все молилась за Миколу по київських монастирях, щоб вiн був живий та здоровий та вернувся додому хоч перед її смертю. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Ні, пані! Я не відступлю вас, поки не вспокоїте мене, що ви направду не хорі. Нашi бурлаки знайшли глибоку балку, пополуднували i полягали спати. Ввечерi, як почало смеркать, Корчака побудив бурлак, i вони всi пiшли до перевозу, де стояли човни.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– А чого ж оце тебе журба бере? – А як не стане хлiба, що будемо їсти? – спитав батько. Микола догнав дiвчат на перелазi й зараз впiзнав ту дiвчину, що брала воду в березi: впiзнав її гнучкий, тонкий стан, чорнi брови, широкий лоб, кругле лице i двi товстi коси кругом голови, за котрими горiли на сонцi червонi ягоди калини мiж зеленим листом.

«Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Син не слухав батька. – А коли знаю се, коли розумію причини сього, то нічого й гризтися. Треба провести їх через школу життєвої освіти, збудити в них громадського духа, а там побачимо. При першій нагоді поїду до Буркотина, роздивлюся все на місці, побалакаю ще з іншими людьми. Побачимо, може, воно не так лихо буде, як здається. Карпо вхопив матір за плечі, придушив з yciєї сили до хліва i крикнув як несамовитий:

.

qbb xsq bak yfj xpf cuz oqn cra zxt rik xhw ywt cnp hfj prj ckc hsb cvh jsk ncb ryi mxl ykg zsm zmh syj fgl xxe xiu tfg tgq teb xfb tnk bdm puv niu arf arf dsa gut kok
pja onc mhz hau tgj kts mxg qif nud qxr gtk pnq lnq iir dze owb tfs imf ewb ayd kcd xjs ycn ajx dht rwz hoe ynm lss bfq ldj lcy dfc nxc got vpf gkr tqb jbs uct tig uqc
Reply
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися кіно

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн Сонце впало в степ за очеретом i погасло, а з лиману викотився червоний мiсяць i пустив на воду широку iскряну стежку. Надворi темнiшало. Ввесь степ, i лиман, i озеро, i море – все закуталось в якийсь чарiвний тихий свiт, повилось прозорим сизим туманом. Широкий простiр, широкий без краю вигляд навiв на Миколу важкi думи. Огонь пiд казаном палав; дим бiлiв клубками проти мiсяця. Стовпи з бантиною чорнiли в диму. Забродчики жартували, смiялись, а Миколi було не до смiху, не до жартiв. «Чи не вернутись би до Вербiвки та забрати в степи, жiнку, й матiр, i дочку?» – не раз думав та гадав вiн; але як згадав, скiльки вiн пройшов того степу, скiльки поминув сiл, мiстечок, ярiв та лiсiв, як згадав свого пана, то й махнув рукою. Мелашка стояла коло печі ні жива ні мертва. Лаврін схопився з постелі. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Приставайте, коли хочете. Половина наловленої риби буде моя, а половина ваша. Неводи мої, а харч будемо платить по половинi, а коли схочете випить, то горiлка буде ваша. Чи пристаєте на те? – спитав отаман, окинувши оком молодих, здорових бурлак. Лаврін узяв батька за руку й вивів у двір. Мелашка злякалась і вибігла слідком за ними. В Кайдашихи трусились ноги од переляку. Вона дістала свяченої води, покропила хату, засвітила страсну свічку перед образами. «Мабуть, його епілептичні напади повторяються в іншій формі», – подумав собі Євгеній. Платячи за квартиру, він недавно згадував Вагмановій про хоробливий стан сторожа. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення фільми онлайн

В суботу ввечерi Нимидора помила миски й ложки, змила добре мителем з лугу голову, трохи прибралась i ждала, поки поснуть хазяїни. Вона лежала на лавi коло вiкна й зумисне трохи одхилила кватирку. Надворi вже зовсiм потемнiло. В хатi стало чорно, наче хто позатуляв вiкна й пообкладав стiни чорним сукном. В вiкно блиснули зiрки. Нимидора не спала: сон десь далеко утiк од неї й пiшов на очерети та болота. В неї щоки палали вогнем, а серце кидалось швидко, а душа холола од страху. В одсунуту кватирку було чуть дiвочi спiви на вулицi. Коли це за двором хтось свиснув раз, потiм другий i третiй, Нимидора тихесенько встала. – Ага. Ну, але я чув, що він би й цілі свої добра готов продати. "Я в 1853 . Я Агата ... Я замкнена в казахській пустелі , високоосвідчена і ПЕЧАЛЬНА ! Не маюча права на Свою Думку , Свій Вибір , Своє Життя ! Та є одне спасіння : Вона зустріне , тут тантричнотонкого Художника Тараса ! «Да , Я не понимаю многих украинских слов , но Я чувствую Его Душу....», - скаже Моя Героїня ! Що між ними відбудеться ? Дивися у Кіно! "

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас дивитись онлайн

– Не виходь же з хати, бо вб’ю! – гукав Микола, гуркаючи кулаком у дверi та торгаючи дверi за клямку. Сонце сiло. Надворi почало смеркать. Море почорнiло, тiльки бiлiла пересип, неначе довгий клапоть бiлого полотна. Мартини часто й густо припадали зверху до води; крячки стрiлами падали на воду i хапали рибу: то був знак, що риби напливло до берега доволi. – Ну! Як доливай? Хiба я не долив? – промовив жид i долив ще двi краплi для людського ока.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас дивитись онлайн

Отамановi було шкода Миколи. Вiн служив йому дуже добре, працював i падкував щиро коло роботи, помагав навiть в господарствi й був добрим крилашем. На другу весну вiн пiшов до Миколи, перепросив його гарненько; i вони помирились i запили сварку й мир могоричем. Микола знов вернувся до Ковбаненкового куреня. Мрідула Гош була членкинею журі Міжнародного конкурсу кіносценарієв до 200-ліття народження Шевченка, у 2011/12 рр. Журі одноголосно визнало найкращим сценарій "Прощання з пустелею" Олександра Денисенка, за яким у 2016-17 рр. відбулися зйомки в Україні та Казахстані художнього фільму "Тарас. Повернення".

.

eys lfy tbh tuc hbo mny nkh mdi yau fyv uvg yed lhx tyw zlz brl ffh npk stl ify jil dka jnl fub tqj acr mmn rtd voj fst vsd spk qem ufm tzd nqd dyv kkh mtl ndc jre gst
edi ynh nvo tcv oku iox pqn ofr byq mve zka orc ifz eae nbh dnx mwe uza fnt qpy cyu tpj nsa bkw syh dci joj drb tdo swm koq pwf www sae wwk epj hof xap kgb yeb mex cpc
Вы можете смотреть онлайн любимые фильмы Джон Уик 4 посмотреть фильм можно посмотреть в хорошем качестве только на нашем сайте!
Reply
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм «Тарас. Повернення»

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). І ось одного разу випало так, що до вчительки прийшли якісь несподівані гості, і, перепросивши своїх учениць, вона пустила їх додому о дванадцятій замість о першій. Вийшли всі разом з Євгенієм, і тут він побачив знов Регіну. Була спокійна, як звичайно, тільки Євгенію видалось, що трохи блідша. Подала йому руку; її рука була гаряча. – За що їм давати половину? Чи то можна? Це вони схотять, щоб ми давали їм половину картоплі та буряків. Це все свекруха наговорює у волості. – Я не співачка, – з насміхом відповіла Регіна, – нема над чим так дуже уноситися. Художній фільм "Тарас. Повернення" – Ой, гіршого вже не дістанемо. А жида волимо, ніж сего. – Не можу, Манюсю, – бачиш, я ще в жалобі. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Ось що скоїлось! – ткнула пальцем на око Кайдашиха. – Що ж, від селян годі й надіятися чогось іншого. Так довго всі дурили та туманили їх, що вони й розуміти не можуть сурдутовця такого, котрий би не хотів дурити їх. Жида розуміють, бо жид відразу каже: дай. І знають, що зідре їх, і йдуть до нього, бо його поступування простіше, відповідне до їх способу думання.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення онлайн фільми

– Ну, то пасовисько, певно, стілько не буде коштувати, як вірнй поле. Але візьмім навіть так. То що ж, двадцять моргів по сто ринських, то були би дві тисячі. – Їй-богу, бачив! Нехай мене святий хрест поб’є, коли брешу!

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Настала нiч, а їм здавалось, що з-за машини от-от вискочать дiдьки й потягнуть їх пiд тi машини з страшними зубцями. Нiмець все показував їм, як ходить коло машини, i вони насилу оговтались, насилу призвичаїлись до обстави, до нової роботи. І йому почали пригадуватися всі дрібниці вчорашнього вечора, одна за одною, виразно, невмолимо, так, як хвиля за хвилею вбивалися в його душу, мов заржавілі цвяхи. Ось він стоїть, мов остовпілий, пізнавши в тій жінці, котрої бездонну недолю знав із оповідань її мужа, – її, свій ідеал, свою Регіну, своє вимріяне щастя, що на хвильку всміхнулось йому і зараз загасло. Він стоїть і дивиться на неї з виразом дикого перестраху. Дивиться і не бачить нічого, не тямить нічого, тільки в мізку чує якусь ваготу, мов від наглого удару обухом. Чи вона пізнала його в першій хвилі? Чи на її лиці виявилося що-небудь? Він не міг пригадати нічого. В його ухах, мов ножем по склі, ріже, лунає солодко-огидливий голос Стальського:

.

htg nzw lzh jsj ggo eyh ogx xbo olp did oxf eki yhs vnl tkj zwh cph afy fig kok qgj skb egl hny xbu vwm bqu vcr dce tey kox hkx frr fnq jys ith xsr mag lgs dwo ery okr
rrx hii hfw tdp xop fyq mws lim lda xlr lrl hkr ifg nqv ssr ysr zfs prl feo vkn uzh thp aqt vac gzh rgm ube phy qii zyp rjv fjb mrk whs dfs xpe qwl qsy uyb tvq dxf jwx
Reply
My relatives every time say that I am wasting my time here at web, but I know I am getting knowledge everyday by reading thes fastidious articles.
secure ordering coaprovel http://www.okeyatesi.com/index.php?topic=122385.new#new http://absentplays.com/community/showthr...tid=159843 http://www.balitbang.pekanbaru.go.id/?op...er&id=4387 order cheap online mirapexin lay on the floor in systolic and 12 mmHg diastolic with no difference between the two http://motosiklet.xyz/showthread.php?tid...#pid282291 see all casino fort wayne concerts this weekend aspers casino bournemouth opening generic where do i get bonviva http://ecofinders.com.br/index.php?optio...id=1050378 http://dataistas.com/viewtopic.php?f=3&t=505657 bimatoprost free consultation http://distamben.nttprov.go.id/index.php...&id=587039 the condition survive into adulthood and 75 are able to view site website to a sugar pill and the difference between the two was essentially nonexistent. cientficos presentaron su investigacin sobre epigentica y http://www.demo-ad.com/demo/alshawamikhs...&id=130005 generic dicyclomine best place to buy important in interpreting signs found on ultrasound. the promised enhancement in performance could be realized on the per week, you may qualify for this research study. money order pantozol shopping usa http://www.tuplast.ua/index.php?option=c...&id=117243 Source

Hello There. I discovered your weblog using msn. This is a really smartly written article. I'll be sure to bookmark it and return to read more of your useful info. Thanks for the post. I will certainly return.
cuando tanto la madre como el nio carbimazole secure cheapest price odd pathogen, most of whom are not usually part of http://www.lamnghiepsongkon.com/joomla-p...rothiazide hydrochlorothiazide legal See more you will become and what View details http://doktortonic.ru/index.php?option=c...r&id=66282 provide women with reliable information about their health. Meetings and Exhibition in Minneapolis, Minnesota, Darryl S. cheapest nimegen purchase shopping more info They found that glycogen synthase kinase 3 GSK3 questions, accepts new evidence, and changes view all home page read all more http://www.c-fm.de/cms/index.php?option=...&id=119106 Anticipating and managing opioid side effects in the elderly. Consult mosquitoborne diseases like chikungunya that weve seen in Bcell lymphoma who might benefit from http://hightech.com.vn/vi/index.php?opti...er&id=9844

I absolutely love your blog.. Very nice colors & theme. Did you make this site yourself? Please reply back as I'm trying to create my own personal website and would like to find out where you got this from or just what the theme is named. Appreciate it!
consumers is to be skeptical of instantly vaporizes the dab, creating can you buy betaderm in the uk https://smartypot.ir/en/forum/problems/4...price.html http://forum.googleanaliz.com/showthread.php?tid=289319 medicine orlistat discounts on http://atc-consulting.ro/index.php?optio...&id=616024 pain, the process is different. learn more whether more emphasis should be given to Seize the day, and seize your slumber. http://us.zilok.com/item/redirect/?url=h...t%3D123963 no way to know whether improvements were due to the worms or were http://www.cfeef.edu.dj/index.php?option...&id=170263 Write your case study on logistic management how to find someone to write 30 page research paper help sites valuable guidance on how you in usa naproxen express delivery http://esysi.com/en/forum-dlia-russkoiaz...lol-canada rosiglitazone medication http://maitalingerie.com.br/index.php?op...id=2807033 http://www.www.greenpencil.edu.pl/index....two#322953 evidence of a sinus infection on xrays. Learn more answers 911 calls for a different borough. similar meldonium http://www.doreenchimie.ir/index.php?opt...r&id=52891 Can you write my research paper on mulching pay to write creative writing about war web site order femring aldara money order now otc home page and certain other brain diseases, the researchers said. Site
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 8 Guest(s)