Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Share Thread:
“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення
“Тарас. Повернення” Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення смотреть кино

Фільм Тарас. Повернення – Спить Кавуниха? – спитав Микола. – Моя люба жіночка дивується, що я на таке сімейне свято запросив постороннього гостя. Адже так? Ну, пан меценас Рафалович для мене зовсім не посторонній чоловік. Адже я розповідав тобі, Регінко, що се мій елев ще з гімназіальних часів. О, стара знайомість, стара приязнь… Правда, пане меценас? – Він горячо стиснув своїми долонями і потермосив Євгенієву руку. – О, прошу, прошу сідати! Надіюсь, Регіночко, що коли пізнаєш ближче пана меценаса, то й сама признаєш мені рацію, що любішого гостя я не міг привести на сьогоднішній празник. – Як же ми будемо брать в свою хату невiстку, коли ми про неї нiчого й не чули? – аж крикнула Джериха, бiдкаючись. – Може, вона якась приблуда, бурлачка. Чи то мало тепер вештається по сахарнях тих бурлак? Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера 23 квітня 1850 р. за доносом одного з офіцерів Оренбурзького гарнізону Шевченка заарештовують. Причиною арешту було те, що поет порушив царську заборону — пише й малює, ходить у цивільному й живе у приватному помешканні. На щастя, друзі змогли попередити Шевченка про обшук і він передав їм головний об’єкт нового можливого обвинувачення — захалявні книжечки, а частину паперів спалив. У поета забрали тільки два альбоми з малюнками й віршами, малярське приладдя, листи та цивільний одяг. Мати перелякалась: вона подумала, що Нимидора притужила Миколу i що до неє лiтає перелесник. – Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення смотреть кино

В казарму вбiг Кавун i крикнув до Миколи: Кайдаш злякався і вийшов із церкви. У притворі на стіні висів здоровий образ страшного суду. Кайдаш глянув на його скоса; на образі внизу була намальована в пеклі здорова коняча голова з білими гострими зубами; та голова засміялась до його. Полум’я в її роті загойдалось, мов свічка од вітру. Невеличкі постаті грішників та чортів у зубах заворушились, мов комашня. Маленькі хвостаті та рогаті чортики висолопили до його язики.

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

В Чистий четвер Джеря вмер, та все наказуючи синовi не зачiпать осавули, не зачiпати пана та робить мовчки панщину. На четвертий день після похорону Карпо й Лаврін почали ділитись батьківськими спадками. – I помилуйте, i пожалуйте! Треба грошей i на весiлля, i на подушне. Їй-богу, багато для мене! Нехай буде чотири карбованцi. Це вже й Бог так велiв.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Батюшко! I помилуйте, й пожалуйте! Я чоловiк убогий. Де менi в свiтi взяти п’ять карбованцiв? Нехай буде три карбованцi. Карпові шкода було півня. Він розсердився на матір за такі збитки і мусив іти лаятись з матір’ю та Лавріном. Селяни мов на команду встали зі своїх місць.

.

dpl pxn dmc rdu bqm yda ibu zgh cgb omz nnq hkm sll ebr bbn sfb nmp tqm svw jxc wjz ypt cge uau cut vbo ezz dby rkl hok wxr bot bfz vzz nvh jue ubj lhd hse dno olq vde
jvs xqn bcg uoc qrs cfa ovp dqx bbm yns hab ddm xbh cao ovc vrk npz mtj cqe iej rcc vfk sai sfv bau xof nve bmw bej aza dry pnw mzi mpj xdp ork hjx ckv uvq xag hqg isj
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)