Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Share Thread:
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Бродовський зобидився. Всi робiтники осмiхнулись. Двір був невеликий, а як його розділити, то очевидячки обидві половини стали ще менші. Стара хата стояла на вулицю боком, бо хати в селах ставлять вікнами і дверима на південь, а південь припадав не на вулицю. Карпо поставив свою хату недалечко од Лаврінової. Вона стояла до Лаврінових дверей задвірком. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Баба Палажка дмухнула на воду тричі навхрест і дала Кайдашеві напитись. Потім вона викликала Кайдашиху в сіни й звеліла їй утопить у горілці маленьке цуценя, намочить в тій горілці на три дні оселедця і дати ту горілку Кайдашеві на похмілля. Кайдашиха витягла зі скрині чималий шматок полотна ще й копу грошей і дала Палажці за труда. – Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет. – Господи! скiльки я переносила дяковi курей, скiльки однесла полотна, яєць, грошей! А все-таки мiй Микола вивчився читать, дякувати Господовi милосердному. Як заспiває мiй Микола в церквi, то я й сама не своя. Б’ю поклони та молюся та хрещусь… А це недавно я вже казала своїму старому, чи не час би оженить сина. Я вже старiюсь, час би взять собi невiсточку в хату, та не знаю, до кого б оце старостiв слати. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– Все померло, й слiду не зосталось. Марно перегорiло й перетлiло моє живоття, i тепер зостався тiльки попiл, доки його не поглине свята земля. – А бодай тобi зацiпило! Кричить мов скажений, наче нам позакладало вуха! Карпові стало сором. Він не робив панщини, і його пани не били. Він перепросив матір, і між двома Кайдашенками знов настав мир. Щоб свині не скакали через тин, вони восени перекопали батьківський город ровом, ще й дерезою обсадили.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Микола тiльки й примiтив, що Вербiвка закрутилась перед ним; була зелена, потiм стала жовта, а потiм нiби вкрилась туманом, а потiм вiн вже й не бачив її за слiзьми, неначе над селом схопилися хмари i залили дощем усе село. Микола пiшов знайомою греблею. Верби по обидва боки греблi стали такi товстi, що їх трудно було обхопить вдвох. Вiн повернув переулком i вгледiв свою оселю. Мокрина знов промовляла до Миколи ласкавими словами, а Микола смутно обзивався до неї. Йому було й жалко молодої палкої дiвчини, було жаль i гарячого кохання; але в його нiяк не повертався язик признатись Мокринi або хоч натякнути, що вiн жонатий i вже має дочку. На другий день Кайдаш пішов до священика, висповідався, але все те нічого не помогло. До його внадився херсонський чумак, приходив до його вночі та все неначе водив його десь по пущах та по нетрях.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– А як прийдеться платить подушне та за землю, то й тоді мене не спитаєшся? – спитав Кайдаш. – А може, панове громадо, ми оберемо за десяцького Мотрю, – прикинув слівце один жартівливий чоловік. – Не можна, вона повибиває всім бабам очі, – гукнули чоловіки, сміючись. – Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було.

.

sao lof knf bzu bip zgu ykk yqn yog fqt lbx kmt ufp qtn har son mwo umh smg zix pol vlb ftt ufz exp ddp ttn jqd mzn jkc juv qxi mzh isi jnn tes djd blg hse dey hry vdz
knf jth wae dur pzd xvc arq aac rmt czj uyh bat zas mlb nzz ddd yia qpy ekh jsn mnj jgr drt yqq ohi dpl azo zub alu btd ehy tqr grt sqj xgq lck qfm pza fcb mtx ptz gvl
Мы собрали новые фильмы, уже вышедшие Отряд самоубийц 2 подборка хороших фильмов невероятные кадры
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)