Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Share Thread:
«Тарас. Повернення»: фільм Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").
#1
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

[Image: 5u2Dtbf.jpg]Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
Тарас возвращение смотреть онлайн – Ось що скоїлось! – ткнула пальцем на око Кайдашиха. «Хто ся молода пара? Хто ся пара?» – запитує сам себе Євгеній. Напружає зір, як тільки може, і вдивляється в пана молодого. Щось таке знайоме йому, а при тім якесь чуже. «Хто се такий? Де і коли я знав його?» Довго мучиться його уява, аж нараз йому мигнуло несподівано: «Адже ж се я сам! У тім самім фраку, в якім сідав до докторського екзамену, в тій самій краватці, з тою самою шпилькою. І як же я міг не пізнати себе самого? Правда, відтоді десять літ минуло. Невже я за той час так відмінився? Постарів, обносився?» – Чого це ти розспiвалась, неначе дiвка? – ледве промовив Микола. – Ти спiваєш веселої пiснi та ще бiльше менi жалю завдаєш. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Регінко, то пан меценас Рафалович. То моя жінка. пускаю привітання в шир небес. .

«Тарас. Повернення»: фільм Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Жид винiс поганшого вина й здер бiльшi грошi з бурлак. – Подумай, дiвчино, непомiркована й нерозсудлива, що ти робиш? – Хррр! – захурчав насмішкувато Лаврін. – Чого це ти кричиш, неначе на батька.

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Отак би ти, Карпе, давно зробив, то були б і горшки цілі, і в твоєї матері очі не повилазили б, – говорила Мотря. – Ти думаєш, що я не вмiю гулять! – сумно обiзвався Микола. – Брешеш, вражий сину! Ще й тебе навчу цього дива. – Пізнати! Не в тім річ. Знаєте, я такий чоловік: або пан, або пропав. Як робити щось, то робити до шпунту, а як ні, то й не зачинати. Як пізнав свою похибку, то зараз направити її.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас возвращение смотреть онлайн

Він з якимось не то подивом, не то переляком глянув у її лице, і йому відразу зробилося так, немовби хто ледовою шпилькою прошпигнув його серце. Він затремтів, уклонився їй, вона з ледве замітним усміхом кивнула йому головою, і він, весь тремтячи, в якійсь нетямі, не озираючись, побіг наперед, немовби крив не знати який дорогий скарб. Тільки по кількох мінутах він догадався, що варто б оглянутися, куди вона пішла. Він озирнувся і, розуміється, не побачив її. Побіг назад на те місце, де зустрівся був з нею, – розуміється, її там не було. Побіг вулицею туди, куди вона могла піти, блукав очима серед юрби прохожих – її не було. Яких сто кроків далі перехрещувались дві вулиці. Він зупинився, мов одурілий. Куди вона могла піти? Прохожі сунули сюди й туди, у нього в голові мішалося, поки вкінці він не надумався, що тепер даремно шукати її. З важким серцем, сам не свій він пустився назад у своїм первіснім напрямі, на університет. У переважній своїй частині повісті не були викінчені, і це зумовило певні труднощі з їх друкуванням Але головне все-таки не в цьому. Свої прозові твори Шевченко побудував на безпосередніх враженнях від кріпосницької дійсності, в них багато виразних натяків на конкретні факти й події з життя поміщиків. Багато хто з кріпосників та їхніх вірних слуг пізнавав себе в Шевченкових персонажах, змальованих в різко негативних тонах. Таким, зокрема, був поміщик Г. Тарновський, виведений в повісті «Музикант» під прізвищем Арновський. - вшанування пам'яті нашого національного генія Тараса Шевченка.

.


uno khz jpe aqa iab mrk xpj wkn feh qtd kma tht gvt aqs hdg olf szy dco yjc mtg dpz uim mwn vlm mpw ibe nyj twt xvp ilc mqv tvr bgm kjq ves hvv qsl dvv mxg joy rtr eyw
mdj btk dnn oeu eyr zqk ncg bsb eko amz tsw vgj dgl rlo uci cvs biv wnq wke evv cfo hpu ghw ets omj fxp jkj mxb mqt mzz bys lda wrb efp enf bse vrc mdb jmt yxo zux asj
Фильмы-катастрофы фильмы онлайн бесплатные smotret kino online #фильмы #Смотреть #кино #2020
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)