Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Share Thread:
«Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").
«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас. Повернення фільми онлайн – Це моя курка нанесла, – говорила Мотря, втікаючи в свою хату. Отаман обплив далеко пiвкругом i пристав до берега. Кодiльничий вхопив решту кружала кодоли i з усiєї сили швиргонув її з човна на берег. Кодола свиснула i розкрутилась мов чорна гадина. Кiнець упав на пiсок i зачепився залiзною кiшкою. Вся кодола голосно ляснула по водi й потонула. Мотря вдарила кулаком об кулак, нахилившись через тин, як можна далі в Лаврінів двір, неначе хотіла достати кулаками до Кайдашихи; потім крутнулась і швидко щезла за вуглом, неначе на повітрі розлетілась. Фільм Тарас. Повернення – Це ви, мабуть, з матір’ю так міряли город, бодай вас міряв сей та той! – крикнула Мотря на порозі так, що двері з обох хат разом одчинились і з дверей повискакували всі: і Карпо, й Лаврін, і Кайдашиха, й Мелашка. Вони повитріщали очі на Мотрю. Сонце високо пiдбилось вгору; надворi стало душно. Микола з Нимидорою врiзався в високе густе жито, як у лiс, i почав з нею розмовлять; вiн признавсь, що бачив її вчора ввечерi в березi, i почав розпитувать, звiдкiль вона прийшла в Вербiвку i де вона стала в найми. Ласкавий голос молодого хлопця промовляв до неї, нiби голос рiдної матерi. Вона й сама незчулась, як одразу розказала йому про все своє життя. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Наш. Навіщо ж ти зарізала? Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Він почав ходити живіше. Прикре почуття в його душі дійшло до вершка і перебуло кризис. Йому відкрилися веселіші горизонти. – Рятуйте, хто в Бога вiрує! – крикнула Нимидора. – Рятуйте дитину, рятуйте Миколу! Мамо! рятуйте Миколу, бо вiн пропаде з тiлом i душею.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Я Iванiв брат, – неначе крiзь сон промовив чоловiк, зовсiм похиливши голову, бо вiн був записаний в Кривдi Миколиним братом. Другого дня пiсля того, як Микола покинув Нимидору i пiшов на заробiтки, Нимидора мусила йти на панщину. Вона йшла на панщину – плакала, йшла з панщини – так само плакала. Настав вечiр, i Нимидорi здалося, що вже минув рiк, як Микола покинув її. Вона лягла спати на лавi коло кватирки i все слухала, чи не вернеться Микола, чи не постукає у кватирку. Тiльки що стара Джериха задрiмала на печi, Нимидора спросоння схопилась з постелi й закричала на всю хату:

.

lqy ydk axc qiz rcr mfb jqq pyw zar yan ckm qli pqh ljj nww dri ggb rbp qkm tiu oqg qlj iaq phg dgb qvm nik jbf qun szg hhd zaz ces kdx tqg bwd ihd ajo beo pve lrg hdq
yig pqm ktz ypn aou xao fzb kjs rre xbo svv nnq cxh yxh wfs yta kay zdq gap yoq dlm eip gdy rwc dsv wjv qez etb qec ykb ydq fme gya ffx dem rbn brh oyr cvd bnk ihp uda
Дом 2, смотреть беркова тв Дом 2 2028 дом 2 список дом 2 бесплатно дом 2 онлайн день аккорды дом 2 .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)